KONST / Litografier / Färglitografi 14145136
nr 1414 5136
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 197/390, vinflaskor. Bildmått: 60x77cm, yttermått inklusive ram: 71x101cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:10:50
22/8 20:38:19